The Glass Castle 2017 (Camdan Kale) izle

0
Ekranı Genişlet
Hata Bildir
Gönder


11.551
FILM BILGILERI 9 ay önce eklendi
The Glass Castle 2017 (Camdan Kale) izle

Eksantrik bir ailenin maceralarını anlatan film, koşulsuz sevginin olağanüstü hikayesidir. Oscar® kazanan Brie Larson, Jeannette Walls’un, çok işlevsiz babasının (Woody Harrelson) vahşi doğasından etkilenen genç bir kadın olarak hikayesini aktarıyor. Walls çok önemli bir sırrı saklayan başarılı bir gazetecidir. Ailesi hakkında gizli tuttuğu bir geçmişe sahip olan Walls, kardeşleriyle birlikte şiddet dolu bir ailede yetişir. Babası karizmatik olmasının yanında alkoliktir ve alkol alınca ne yapacağı tahmin edilemez, tehlikeli birine dönüşür. Annesi ise dört çocuğunun sorumluluğunu üzerine almaya yanaşmayan özgür ruhlu biridir. Böylesine kopuk bir ailede yetişen çocuklar hayatta tek başlarına mücadele etmek zorunda kalacaklardır.

Jeannette Walls ve Rodrigo Corral’ın 2005 yılında yayınladığı ve çok satanlar listesine girmeyi başaran kitabından sinemaya uyarlanan film, A Short Term 12 ile bir araya gelen yönetmen Destin Daniel Cretton ve başrolde Brie Larson’i tekrar bir araya getiriyor.

Yapım Yılı: 2017 ABD

Tür: 2017 Filmleri, ABD Filmleri, Afiş Filmleri, Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, İmdb 7+, Sinema Sitesi, Türkçe Altyazılı Filmler, Yabancı Filmler

IMDB Puanı: 7.1

Yönetmen: Destin Daniel Cretton

Oyuncular: Brie Larson, Woody Harrelson, Naomi Watts, Ella Anderson, Chandler Head, Max Greenfield, Josh Caras

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?